Paieškų šiandien: 2256

Jankausko paslaugos ir prekyba, laidojimo paslaugų centras, UAB

S. Dagilio g. 8, 41171 Biržai

(8 450) 31078
         

Rasti maršrutą:

Pasirinkite adresą:
Pasirinkite adresą:

Įmonės kontaktai

Telefonas
(8 450) 31078
Tinklalapis
www.jankauskopaslaugos.lt
El. paštas
info@jankauskopaslaugos.lt
Direktorius
Algimantas Jankauskas
Įmonės kodas
154765962
PVM kodas
LT547659610

Jankausko paslaugos ir prekyba, laidojimo paslaugų centras, UAB

Artimo žmogaus netektis sudrebina kasdienio gyvenimo pamatus, sukelia daug nežinios ir rūpesčių. Puikiai suprantame, kad tokią akimirką visas laidojimo paslaugas norisi gauti greitai, kokybiškai ir vienoje vietoje.

UAB „Jankausko paslaugos ir prekyba“ įmonės Laidojimo paslaugų centras dirba jau daugiau kaip dvi dešimtis metų ir savo profesionalia veikla yra įgijęs klientų pasitikėjimą. 30 įvairios specializacijos darbuotojų, turinčių ilgametę patirtį, yra tapę ne tik savo srities ekspertais, bet ir puikiais psichologais. Esame dėmesingi klientams ir savo veikloje vadovaujamės pagrindiniais principais: profesionaliu darbu, visokeriopa pagalba klientams, pagarba velioniui bei užuojauta artimiesiems.

Mes ne tik kultūringai ir kokybiškai aptarnaujame savo klientus, operatyviai sprendžiame iškilusias problemas, taikome nuolaidas, bet ir nuolat stengiamės tobulėti, įsigyti naujausią reikiamą techniką. Darome viską, kad Laidojimo paslaugų centras skausmo ištiktiems žmonėms būtų patikimas pagalbininkas.

Perduokite mums visus netikėtai užgriuvusius rūpesčius – mūsų įmonės darbuotojai pasirūpins, kad Jūsų artimasis būtų išlydėtas pagarbiai ir tinkamai.


daugiau...

Atsiliepimai

Rašyti atsiliepimą
Parašyk atsiliepimą
Ką rašyti?
Vertinti:
Edita
2015.07.22
Ačiū, už kokybiškai suteiktas paslaugas.
Regina
2014.11.20
Kokybiškai dirbanti įmonė, rekomenduoju. Tik geriausi atsiliepimai.
Duomenų atnaujinimas