Paieškų šiandien: 5251
Įmonių sąrašas

Globos ir priežiūros centras, VšĮ

Žvangučių g. 2 (Žaliakalnis), 50139 Kaunas

(8 673) 65011
    El. paštas   

Rasti maršrutą:

Pasirinkite adresą:
Pasirinkite adresą:

Įmonės kontaktai

Telefonas
(8 673) 65011
laikinai einantis Direktoriaus pareigas
Tautvydas Bielevičius
Įmonės kodas
303440374

Atsiliepimai Rašyti atsiliepimą

Rašyti atsiliepimą
Parašyk atsiliepimą
Ką rašyti?
Vertinti:
Dalia Soltonienė
2016.03.15
Norėčiau nuoširdžiai padėkoti už nuolatinę priežiūrą savo anytos. Visada randu švarią,nors yra ligos problemų,bet visos išspręstos pačių darbuotojų.Nuoširdumo dvasia gyvena tuose namuose,kurią skleidžia visi, pradedant Direktore ir baigiant visais kitais. Stiprybės ir ištvermės linkiu visam kolektyvui,ačiū už tokį sunkų ir pasiaukajantį darbą. Sveikinu visus su artėjančiomis Šv. Velykomis. Su pagarba D. Soltonienė
Lankomumo statistika
Duomenų atnaujinimas

Apie Globos ir priežiūros centras, VšĮ

Ilgalaikė (trumpalaikė) globa ir priežiūra
Kokybiškų globos ir priežiūros paslaugų teikimas
Priimami asmenys sergantys įvairiomis ligomis iš visos Lietuvos
VŠĮ GLOBOS IR PRIEŽIŪROS CENTRAS yra įsikuręs Kauno mieste, Žvangučių g. 2, kuri yra žaliakalnio mikrorajone. Labai patogioje strategiškai miesto vietoje, ramioje gatvėje. Netoli yra Kauno Klinikos bei Kalniečių poliklinika. Globos ir priežiūros centą galima puikiai pasiekti visuomeniniu transportu, dėl ko labai patogu gyventojų artimiesiems juos dažnai lankyti.
Teikiame ilgalaikes (trumpalaikes) socialinės globos ir priežiūros paslaugas senyvo amžiaus bei asmenims su negalia. Mes norime pasiūlyti pagal keliamus reikalavimus įrengtus, globai ir priežiūrai pritaikytus kambarius, nepamirštant ir kuo artimesnės aplinkos gyventojų namų aplinkai,
apmokytą, kvalifikuotą personalą bei neįgalių ir pagyvenusių asmenų globą ir priežiūrą, užtikrinant teisę asmeniui pasirinkti sveikatos priežiūros įstaigą ar gydytoją, aprūpinimą techninės pagalbos priemonėmis, tinkamą sveiktos priežiūros paslaugų organizavimą, užtikrinantį asmens fizinę ir psichinę sveikatą; asmens apsaugą ir saugumą; kasdienės veiklos organizavimą; reikalingą maisto racioną, kad būtų patenkinti visi asmens poreikiai ir interesai.
MISIJA – teikti socialines paslaugas senyvo amžiaus žmonėms ir žmonėms su negalia, užtikrinant jiems kuo artimesnę namų aplinką, kad jaustųsi saugūs, reikalingi ir kokybiškai bei oriai gyventų.
VIZIJA – būti modernia, lanksčia, socialinės globos paslaugas teikiančia įstaiga, kuri užtikrintų globos namų gyventojams visapusišką jų poreikių patenkinimą, jaukią, artimą namams gyvenimo aplinką, kad šioje įstaigoje komfortiškai jaustųsi ir gyventojai ir dirbantis personalas.
Priimami gyventojai iš visos Lietuvos.
Išsamesnė informacija tel. 8 673 65 011
daugiau...