Paieškų šiandien: 5172

Gemma, sveikatos centras, UAB

Bistryčios g. 13 (Antakalnis), 10320 Vilnius
Telefonas
(8 5) 2195905
Tinklalapis
www.gemma.lt
Darbo laikas
I-V 7.30-20.30, VI-VII 9.00-20.00
Generalinis Direktorius
Mindaugas Girjotas

Įmonės rekvizitai

Įmonės kodas
301240955
PVM kodas
LT100004499514
Gemma – tai Vilniaus centre įsikūręs fizinės medicinos ir reabilitacijos centras bei sveikatingumo mokykla, siūlanti savo pacientams reabilitacinių paslaugų kompleksą, kuris padės greičiau atsistatyti po traumų, pamiršti nugaros skaumus, blogą nuotaiką, nemigą, padės atsikratyti streso, mokys sveikos gyvensenos filosofijos. Ypatingas dėmesys čia skiriamas mūsų mažiesiems pacientams ir jų tėveliams, bei būsimoms mamoms. Centre dirba patyrusių profesionalų komanda, naudojamos pažangios reabilitacinės priemonės bei fizinės terapijos procedūros. Mes siekiame tapti patarėju ir pirmuoju pagalbininku pacientams, turintiems atramos ir judėjimo aparato bei nervų sistemos sutrikimų ir norintiems sveikai gyventi bei tausoti savo kūną. Centro veiklos koncepcija: Išskirtinis individualus dėmesys ir reabilitacijos priemonių parinkimas kiekvienam žmogui. Suteikdami kokybiškas paslaugas mes orientuojamės į ilgalaikių santykių kūrimą, o ne į trumpalaikę komercinę sėkmę. Sveikos gyvensenos mokymas organizuojant paskaitų ir seminarų ciklus.
daugiau...

Atsiliepimai

Rašyti atsiliepimą
Parašyk atsiliepimą
Ką rašyti?
Vertinti:
2016.06.06
Nijole Kleckovskiene
Sveiki.Noriu padekoti centro darbuotojams : masazistui Dariui,kineziterp.Tadui,fizioterapijos kabineto mergaitems,gyd.Romanui uz profesionaliai atlikta darba.Taip pat dekoju registraturos darbuotojoms uz malonu aptarnavima.Sekmes jums visiems!
2016.05.19
Vytautas
Teko gydytis penktame aukšte.Uz rūpestingą ir kvalifikuotą gydimą noriu padėkoti med .seselei Sonatai ir aptarnaujančiam personalui, gyd. Zivilei.
.
2015.10.23
Danguole
Sveiki, siandien pirma diena Gemmoje, nezinau kaip bus toliau, taciau mums labai patiko.Palatoje jauku, slauges labai malonios ir pildo visus musu pageidavimus, gydytoja ir med.personalas profesionalus.Tikimes greito sveikimo:-)
2015.05.06
Patenkinta
Nuostabus kolektyvas, nuostabi mergaičių administracija! :)
2012.11.06
Regina Šarkuvienė
Nuoširdus, betarpiškas bendravimas, kvalifikuota medicininė pagalba, geranoriškas požiūris į pacientą, profesionalumas gydytojų, kineziterapiautų, masažuotojų, ypač gyd.Gintarės Vaitkienės, kineziter.Kristinos Masiukaitės, masažuot. Dianos.Malonu, kad šie darbuotojai siekia rezultato dirbdami su pacientais. Tikrai norėsiu grįžti dar ne vieną kartą.Ačiū.
Duomenų atnaujinimas

Žemėlapis