Paieškų šiandien: 2340
Įmonių sąrašas

G. Bogdanskienės vaisingumo centras

J. Balčikonio g. 3-280 (Verkiai), 08247 Vilnius

(8 5) 2614226
         

Rasti maršrutą:

Pasirinkite adresą:
Pasirinkite adresą:

Įmonės kontaktai

Telefonas
(8 5) 2614226
Tinklalapis
www.vaisingumocentras.lt
El. paštas
info@vaisingumocentras.lt
Direktorius
Gražina Bogdanskienė
Įmonės kodas
123847393

G. Bogdanskienės vaisingumo centras

Gražinos Bogdanskienės „Vaisingumo centro“ laboratorija buvo įrengta pagal Didžiosios Britanijos standartus ir pradėjo teikti paslaugas nuo 1997 metų sausio mėn. 7 dienos. Klinika turi akreditacijas teikti ginekologijos bei dirbtinio apvaisinimo paslaugas Lietuvoje.
Po daugiau kaip dešimties metų praleistų Maironio g. „Vaisingumo centras“ persikėlė į moderniai įrengtas patalpas Ozo parke. Naujas, erdvus vaisingumo centras pasižymi modernia įranga, jaukia aplinka, kas neabejotinai leis siekti dar geresnių rezultatų.“ – sako centro vadovė gydytoja Gražina Bogdanskienė.
Vaisingumo Centre įrengta viena iš moderniausių laboratorijų, kurioje dirba profesionalus ir aukštos kvalifikacijos darbuotojai.
Mūsų misija yra sėkmingai bei atsakingai teikti nevaisingumo gydymo paslaugas nuo konsultacijų iki sveiko vaikelio gimimo.
Jau 17 metų mes sėkmingai taikome pacientų tyrimo ir gydymo schemas atitinkančias Vakarų Europos šalių standartus, o specialistų kvalifikacija atitinka Vakarų Europos kompetencijas - centro specialistai nuolat kelia kvalifikaciją garsiausiose užsienio šalių vaisingumo ir dirbtinio apvaisinimo klinikose: Belgijoje, Didžiojoje Britanijoje, Danijoje, Graikijoje, Italijoje, JAV, Olandijoje, Portugalijoje, Prancūzijoje, Suomijoje, Švedijoje, Vokietijoje.
Gražinos Bogdanskienės vaisingumo centro specialistai pacientams skiria pačius naujausius nevaisingumui gydyti taikomus medikamentus, pripažintus ir vartojamus visame pasaulyje.
Centro laboratorijoje atliekamos pačios sudėtingiausios ir moderniausios dirbtinio apvaisinimo procedūros ICSI (spermijų injekcija į kiaušialąstės citoplazmą) ir TESA (spermijų paėmimas iš sėklidžių aspiracijos būdu). Centro specialistai vieninteliai Lietuvoje sėkmingai atlieka TESA ir MESA procedūrą – ypatingų vaisingumo problemų turintiems vyrams aspiracijos būdu ima spermijus tiesiai iš sėklidžių.
Centro specialistai didžiuojasi, kad po jų sėkmingai atliktų dirbtinio apvaisinimo procedūrų vaikų susilaukė ir nevaisingų sutuoktinių poros iš JAV, Kanados, Vokietijos, Prancūzijos, Danijos, Olandijos, Airijos, Norvegijos, Jungtinių Arabų Emyratų, Baltarusijos ir Ukrainos.
daugiau...
Rašyti atsiliepimą
Parašyk atsiliepimą
Ką rašyti?
Vertinti:
Duomenų atnaujinimas
Rekomenduojame įmonę, kurios veikla gali būti panaši į G. Bogdanskienės vaisingumo centras

Tautrimo Aštrausko klinika, UAB

Vičiūnų g. 24, 45325 Kaunas
 (8 37) 733202
    tautrimas.com
Veido operacijos
Krūtų estetinė ir rekonstrukcinė chirurgija
Kūno kontūro korekcija