Paieškų šiandien: 4342

Draugystės sanatorija, UAB

V. Krėvės g. 7, 66126 Druskininkai
Telefonas
(8 313) 53132
Tinklalapis
www.draugyste.lt
Direktorė
Violeta Kaubrienė

Įmonės rekvizitai

Įmonės kodas
152066180
PVM kodas
LT520661811
Kompleksinis sanatorinis – kurortinis ir reabilitacinis gydymas mineralinio vandens, gydomojo purvo, vaistažolių, SPA procedūromis. Fizinės medicinos ir Reabilitacijos skyriuose gydomos nervų sistemos, judamojo – atramos aparato pažeidimų, kraujotakos, kvėpavimo, virškinimo sistemos ligos. Svečiams siūlome efektyvias septynių dienų Streso poveikio mažinimo, Liekninimo ir organizmo valymo programas, gausų trijų kartų švediško stalo maitinimą.
„Draugystės sanatorija“ įsikūrusi centriniame miesto parke vaizdingoje Nemuno ir Ratnyčios upių santakoje, iš daugelio langų atsiveria unikalūs Nemuno ir Ratnyčios pakrančių vingių, skardžių vaizdai. Parke išsidėstę 5 sanatorijos pastatai, talpinantys 250 svečių: Centriniai Rūmai, vilos „Vingis“, „Nykštukas“, „Kolonada“ ir viešbutis „Violeta
Sanatorijoje veikia modernus sveikatinimo ir grožio centras „Afroditė“ su mineralinio vandens baseinu, suomiška ir turkiška pirtimis, 29 įvairiomis SPA programomis. Sezonu metu lauko plaukymo baseinas su kaskadomis, 2 lauko teniso kortai ir kitos sportinių žaidynių aikštelės.
Gilios sanatorijos tradicijos, nuostabi gamta, kasdien gražėjanti kurorto aplinka padės Jums pailsėti, pamiršti rūpesčius ir maloniai praleisti laiką.

daugiau...
Rašyti atsiliepimą
Parašyk atsiliepimą
Ką rašyti?
Vertinti:
Duomenų atnaujinimas

Žemėlapis