Paieškų šiandien: 6378

Dž. Neverauskienės psichologijos, psichoterapijos kabinetas ,,PSICHOLOGINĖS PASLAUGOS"

Žemaičių pl. / Mosėdžio g. 7, 48177 Kaunas
 (8 655) 76060
    www.psichologinespaslaugos.lt
Savininkas
Dženeta Neverauskienė

Atsiliepimai

Rašyti atsiliepimą
Parašyk atsiliepimą
Ką rašyti?
Vertinti:
2013.09.09
Anonimas
Labai nuosirdus ir siltas zmogus, jau izengus i kabineta jauciama maloni atmosfera, puikiai suprantanti ir izvalgi gydytoja. rezultata pajutau po pirmos konsultacijos, gyvenimo grozis sugryzo po keliu susitikimu, labai dekoju Dzenetai uz pagalba!
2013.03.14
Dalia
Norėčiau padėkoti p.Dženetai, už nuoširdumą, profesionalumą, supratingumą ir t.t. Tai įkvepianti psichologė, padedanti suvokti, kad gyvenimas yra prasmingas, tikslingas, kupinas džiaugsmo ir ramybės. Padėjo atgauti prarastą pasitikėjimą.
Ačiū, stiprybės Jums sunkiame Jūsų darbe. Tokie specialistai labai reikalingi.
2013.03.06
Anonimas
Labai džiaugiuosi, kad lankiausi pas Džanetą, gydymo metu buvo aiškiai užsibrėžti tikslai, palaikomas kontaktas viso gydymo metu, visuomet galėjau susisiekti tiek elektroniu paštu tiek telefonu, atlikome eksperimentus, buvo užduodami pratimai atlikti namuose ir stebėti kaip keičiasi elgesys, mąstymas. Labai patiko ir padėjo suprasti problemas ir savo elgesio priežastis ir jas keisti :)
Lankomumo statistika
Duomenų atnaujinimas
Psichologė, sertifikuota Lietuvos geštalto psichoterapijos konsultantė, sertifikuota Europos klinikinė ir
sveikatos psichologė teikia kvalifikuotą ir efektyvią psichologinę, psichoterapinę pagalbą, suaugusiems, vaikams, paaugliams, šeimoms, grupinę psichoterapiją esant: įvairioms psichologinėms krizėms, bendravimo, elgesio problemoms, neurozei, depresijai, miego sutrikimams, nerimui, įvairioms baimėms, priklausomybėms, psichosomatiniams nusiskundimams, valgymo sutrikimams. Paslaugos: psichologo konsultacijos (suaugusiųjų, vaikų, paauglių, šeimos konsultavimas), individuali psichoterapija, grupinė psichoterapija. Kreipkitės, jei: esate dirglūs, blogos nuotaikos, jaučiate nerimą, įtampą, nuovargį, turite bendravimo problemų, išgyvenate šeimos krizę, skyrybas ar artimo žmogaus netektį, nematote gyvenimo prasmės.
daugiau...

Prekiniai ženklai

Žemėlapis