Paieškų šiandien: 15945

Bionet centras, V. Lukšienės IVV

Aušros g. 62, 28149 Utena
Telefonas
(8 674) 95558
Tinklalapis
www.bionetcentras.lt
Savininkas
Violeta Lukšienė

Įmonės rekvizitai

Įmonės kodas
117948
BIYOVIS Holding - tai tarptautinė organizacijų grupė , kuri yra 8 Europos Sąjungos šalyse. Tarptautinė tyrinėtojų grupė , laboratorijos - visi dirba tam ,kad padarytų žmonių gyvenimą sveikesnį. Tai patvirtina realizavimas per pastarąjį dešimtmetį daugiau nei 50 milijonų produkcijos vienetų ir labai dau patenkintų klientų. Tarp pirmųjų pasaulyje - Sprendimai 21-ojo amžiaus problemų, susijusių su pagreitintu gyvenimo tempu. Per praėjusį dešimtmetį mūsų speacialistai padarė eilę atradimų.Tyrimų eigoje išaiškėjo , kad beveik kiekvienoje šeimoje yra žmonių , kurie kenčia dėl globalinių civilizacijos sveikatos problemų , tokių kaip alergija,astma ,stresas, skrandžio opa ir t.t.
Šios problemos kasdieniniame žmogaus gyvenime gyvavo ir prieš 10 metų , bet nuo to laiko atsirado nauji veiksniai , tokie kaip aplinkos užterštumas , nesveikas galima sakyti " dirbtinis" maistas , nuolat spartėjantis ritmas , dėl kurių ankstesnės sveikatos problemos reikalauja naujo požiūrio
Todėl BIYOVIS Holding net tarptautiniu lygiu prisiėmė atsakomybę už šių problemų sprendimą , dauguma tyrėjų , kūrėjų ir gamintojų turi didelę patirtį ir tarptautinį pripažinimą tiriant ir sprendžiant 21 amžiaus civilizacijos problemas.

daugiau...
Rašyti atsiliepimą
Parašyk atsiliepimą
Ką rašyti?
Vertinti:
Duomenų atnaujinimas

Žemėlapis