Paieškų šiandien: 3236
List of companies

Klaipėdos vaikų ligoninės konsultacinė poliklinika

J. Karoso g. 13, 92137 Klaipėda

(+370) 46484147
      

Get directions:

Did you mean?:
Did you mean?:

Company contacts

Phone
(+370) 46484147

Work hours

Monday
8.00-19.00
Tuesday
8.00-19.00
Wednesday
8.00-19.00
Thursday
8.00-19.00
Friday
8.00-19.00
Affiliates

Responses

Write a review
Write a response
What to write?
To valuate:
Paunksniene
2016.06.09
Kompetetinga gydytoja. Moka bendrauti su vaikais.
Janina 3 vaiku mama
2014.09.25
Daktare Cesnauskiene pati geriausia. Sekmes jai gyvenime.
Paciento mama
2014.01.03
Daug metų lankomės pas gydytoją Reginą Ševalkaitienę. Puiki savo srities specialistė, atidi, maloni moteris. Sveikinu gydytoją ir su ja kartu dirbančią slaugytoją Šarūnę Jankauskienę su Naujais metais ir linkime Jums sėkmės darbe.
Lina
2014.01.02
Labai puiki akių gydytoja Regina Ševalkaitienė. Labai profesionali. Su ja dirba puiki sesutė Šarūnė Jankauskienė, abi moterys labai šiltai bendrauja su vaikais, viską paaiškina tėvams. Kelis kartus neturėjome talonėlio, tai palaukėme ir gydytoja mus priėmė.
Daiva
2012.12.12
Noriu padėkoti gyd. ortopedui Jonui Baltrūnui, kuris puikiai atliko vaikui operaciją, kai jis buvo susilaužęs šlaunikaulį. Tai buvo sunki ir sudėtinga operacija. Gydytojas puikiai atliko savo darbą. Tai gydytojas, kuris dirba iš pašaukimo ir myli savo darbą. Puikiai bendrauja su vaikais. Atvykus pas gydytoją niekada neteko pajusti, kad esame nelaukti klientai, o priešingai vaikus jis pasitinka džiugiai, gerai nusiteikęs. Ačiū šiam nuostabiam Gydytojui.
aliona
2012.12.05
As su si istaiga labai daug turejau kontaktu. mano dukra serga issetine skleroze. buvo visko. bet as noriu pasakyti jiems didelis ACIU nuo visos sirdes: Kamelijos mama
Svetlana
2012.09.28
Aš labai vertinu gydytoją Česnauskienę, žemai lenkiu galvą tam žmogui. Jos atidumas ,kropštumas neprilygstamas ,daro visus tyrimus ,įsitikna, jai nėra tikra tai įsitikina prieš skirdama vaistus ir degnuozuodma.Puiki gyditoja...
Reda
2012.08.09
Labai noriu padėkoti gydytojai Sigitai Vainienei (endokrinologei) už profesionalų bendravimą. Tai gydytoja, kuri nėra "nusipinigavusi". Tikiu, kad dirba iš pašaukimo. Lankomes jau 4 metai, tačiau nei pirmą kartą, nei sekančius jos akyse niekada neatsirado "atlygio prašantis ar reikalaujantis žvilgsnis". Lankantis jos konsultacijose jaučiames atėję pas tikrą gydytoją - ji labai atydžiai, profisionaliai apžūri vaiką, bendrauja rinkdama informaciją tiek su vaiku, tiek su manimi. Jos paaiškinimai labai aiškus, išsamūs, suprantami. Bendraujant niekada neteko pajusti, kad esame nelaukti klientai tik užimantys daktarės laiką.
Mamyte
2012.06.22
As irgi siulau gyd. Mikutiene. Nuostabi specialiste ir malonus zmogus. Labai moka bendrauti tiek su tevais, tiek su vaikais. Visiems siulau eiti tik pas ja.
Inga
2012.06.11
Eikite pas gyd. Mikutiene, ji labai atidziai viska ziuri, daug metu mes jau pas ja einam. O kardiologe parekomenduociau gyd. Cesnauskiene, taip pat stipriai padejo, kai tokia jauna, jau pavarde pamirsau, jei buciau paklausiusi jos gyd metodu ir vaistus skirtus davusi, vaikas arba invalidas likes butu arba.... Tai va labai isiklausykite i savo intuicija, ieskokit geriausio, nes sveikata ne juokai. Ir svarbiausia reikia pas geriausius eiti nestumo metu, nes ko tik nebuna, o laiko atgal neatsuksi ir pries medika jei dar koks su pazintim nieko ir neirodysi cia lietuvoj, net is didz raides nebesinori rasyti....
Jūratė
2012.05.17
Mes taip pat susidūrėme su šia gydytoja. Baisu , apkalba kolegas, siūlo eiti tik pas ją , nes kitos , tai ... Netyčia pas ją papuolėm , nes puikiai žinaome ten dirbančias puikias gydytojas . Ir iš kur ji atsirado ta Pauksnienė
LINA
2012.04.05
ESU TIKRAI PAVSIPIKTINUS 20120405 LANKEMES VAIKU POLIKLINIKOJ KAROSO G.PAS OKULISTE PAUNKSNIENE ISITIRTI AKIU DUGNA.SULASINUS VAISTUS I AKYTES LIEPE KELETA MINUCIU PALAUKTI KOLIDORIUJE. MUMS LAUKIANT I KABINETA IEJO VYRISKIS. KURIS KASKAIP NESIRUOSE IS TEN ISEIT.PRAEJUS, NEPAMELUOSIU,LYGIAI VALANDAI MANO IR MANO VAIKO KANTRYBE TRUKO.IKISAU GALVA PAZIURET KUOM TAS VYRISKIS TAIP UZEME GYDITOJA KAD JI APIE MUS VISAI PAMIRSO.PASIRODO KAD GERBIAMOJI GYDITOJA, VAIKU POLIKLINIKOJ ,I KURIA PAS SPECILISTA GAUTI TALONELI KARTAIS REIKIA LAUKTI KELIS MENESIUS,APTARNAUJA SUAUGUSIUS IR DAR BE EILES.MANO DIDZIAI NUOSTABAI SIAM VYRISKIUI BUVO ATLIEKAMA APZIURA,KAI TUO METU MES SU VAIKU IR I AKYTES ILASINTAIS VAISTAIS VALANDA SALOME KALIDORIUJE.DAVUS PASTABA KAD JEI GYDITOJA SUAUGUSIUOSIU PRIIMINEJA PRIVACIAI VAIKU POLIKLINIKOJ, TAI TEGUL TAI DARO NE DARBO METU IR NE VAIKU SASKAITA.MAN BUVO PAAISKINTA KAD SIS VYRIŠKIS GYDITOJAS, KURIS NETURI LAIKO STOVETI EILESE PAS GYDITOJUS.PASIRODO PRIVILEGIJOS GYDITOJAMS NET VAIKU POLIKLINIKOJ ,NES SIO VYRISKIO APZIURA TRUKO VALANDA O MANO VAIKA APZIUREJO PER MAKSIMUM 3 MINUTES ,NES UZ DURU BURIAVOSI JAU DAUG VAIKUCIU IR LAIKO NORAMALIAI APZIURAI NEBELIKO. NEZINAU GAL TAI NORMALU, BET MAN KAIP MAMAI TAI PASIBAISETINAS GYDITOJU DARBAS.
Information update