Paieškų šiandien: 5158

Klausk gydytojo

Visos temos

Nuo: Remigijus
2017-05-23
Sveiki, ant visos varpos ir seklidziu yra nemazai baltu panasiu i spuogelius gumbeliu, jie atsirade labai senai ir ar tai normalu ir kaip butu galima juos pasalinti?

Tai nenormalu. Turite kreiptis į gyd. dermatologą.

Nuo: Susidomėjęs
2017-05-23
Laba diena,
Gal galite pakomentuoti spermos tyrimo rezultatus?
Susilaikymas (d.) 3
Spalva: Gelsvai pilka
Drumstumas: Drumstas
Suskystėjimo laikas, min: skystėja
Tąsumas, mm: 0
pH: 8
Spermijų kiekis viename mililitre: 5 x 106
Spermijų kiekis ejakuliate: 21 x 106
Judrumas Progresyviai judrūs 2 x 106 40 %
Judrumas judrūs vietoje 1 x 106 20 %
Judrumas Nejudrūs 2 x 106 40 %
Bendras judrių spermatozoidų sk. 8,4 x 106
Patologijų Galvutės: 45 %
Patologijų Kaklelio: 40 %
Patologijų Uodegėlės: 12 %
Normalių formų: 3 %
Apvalios lastelės, vnt/ml:

Tyrimao rezultatas blogas - labai mažas spermijų skaičius ir blogas judrumas. Tinka tik pagalbinio apvaisinimo procedurai. Norint bandyti pagerinti reikalingas gydymas.

Nuo: Gineta
2017-05-15
Sveiki, noriu pasiteirauti, pasidariau kaklo rengeno nuotrauką, neturėdama jokių skausmų vien dėl sveikatos patikros, išvada ištiesinta lordozė, daugiau jokių požymių nesimato. Kas tai yra? Ir ar tai išgydoma?
Atsako: Darius Paknys (Sveikatingumo ir terapijos centras)

Sveiki,

turite tiesesnę stuburo kaklinę dalį ir sumažintą amortizaciją. Tai didina traumų tikimybę, diskų pažeidimus. Lordozė koreguojasi manualine terapija ir pratimais.

Nuo: Vytas
2017-05-24
Laba diena,
Gydytoja prasau patarkite. Kuri laika naudojau Xanax manau, kad jau turiu pripratima diam vaistui. Prasau patarkite kaip galima butu atorasti nui jo, nes neisgerus ju kunas siunvia visokius signalus. Kaip atsikandu as jos iskart pagereja. As juo naudojau nerimui mazinti. Esu skaites, kad galima su kokiais kitokiais hemopatiniais ar lengvesniais pereiti prie ju. Labai noriu nuo ju atsikratyti. Gal galima butu pakeisti i koki Nevroheel esu skaites kad neblogi hemopatinai.
Aciu Jums labai

Sveiki,

yra žmonių, kurie sugeba be gydytojo-psichiatro pagalbos, mažinant xanax dozes, nutraukti jo vartojimą. tačiau tai nelengas kelias, nes xanax abstinencija viena sunkesnių.

Kaip Jums padėti lengiau ir greičiau, be konsultacijos nepasakys. Kiekvienas atvejis unikalus. Be to reikalingi receptiniai medikamentai.

Žoliniai preparatai čia jau nepadės. Nervoheel galėjote vartoti iki xanax, o po xanax nebeetiška žaisti žolelėmis, žinant, kad tai tik kliento kišenės tuštinimas ir be rezultato.

Nuo: Vaidotas
2017-05-23
Laba diena, gydytoja. Nuo 2009 metų vartoju kvetiapiną (400 mg), diagnozė de jure F25.1 Tekdavo pridėti ir depakiną su sertralinu pagal atkryčius ir epizodų tipą. Problema, su kuria susiduriu yra antrinio nerimo gydymas ir susilpnėję kognityviniai gebėjimai. Dirbu daug intelektualinio pajėgumo reikalaujantį darbą, ketinu grįžti į studijas, tačiau dėl vaistų (įtariu kvetiapiną) yra ženkliai suprastėjus atmintis, reakcijos greitis, mąstymo greitumas. Šiuo metu dar vartoju klomipraminą nerimui šalinti (sertralinas netiko dėl sujaudinimo, paroksetino psichiatrė nenori skirti dėl svorio augimo). Kaip subalansuoti gydymą, kad būtų geresnis poveikis kognicijai ir kartu slopinamas nerimas? Kokia jūsų nuomonė?

Sveik Vaidotai,

Jūsų klausimas yra visa konsultacija. Sakau atsakingai, kad joks gydytojas Jums nepatars dėl gydymo Jūsų nematęs ir nesusipažinęs detaliai su visa Jūsų gyvenimo ir ligos istorija. Juk gydotės jau 8 metai, Jus gydantis pasichiatras Jus pažįsta, o atsakymų kartu dar nerandate.

Jei norite atsakymo į Jūsų klausimą, atvykite konsultacijai į Panerio kliniką Kaune.

Nuo: Julija
2017-05-16
Laba diena. Mano dviejų metų dukrytė peršalo. Dvi dienas sluogavo, trečia nakti prasidėjo kosulys. Temperatūros aukštos nebuvo, iki 37 laipsnių. Bet pastebėjau kad trečia nakti ir diena ji tapo nerami, vangi visa laika vaikšto irzli verkia o labiausiai nerimą kelia ramybės būsenoje jos labai padažnėjo kvėpavimas ir širdies ritmas. Taip pat jinai vis sako kas jai skauda pilvą virš bambos. Kas tai galėtu būti, dėl ko taip padažnėjo kvėpavimas ir šidies ritmas. Ačiū už atsakymą.

Laba diena,

Jūsų atveju būtina kreiptis pas šeimos gydytoją.

Pagarbiai, ostemeda

Nuo: Julius
2017-05-23
Laba diena,turiu klausima del vaistu vartojimo,esu koduotas nuo alkoholio suleidus vaistus vadinamaja torpeda,gyvenime patiriu daug stresini situaciju,noreciau suzinoti ar galiu vartoti vaista xanax,ar jie negali sureaguoti su vadinamuoju kodu?

Sveiki,

vaistą xanax vartoti galite, jei vartosite tik retkarčiais, tai yra 1-2 kartus per savaitę. Kitaip vystosi priklausomybė, o esamas sutrikimas negydomas.

Jei xanax vartojimas jau dabar yra kasdieninis, siūlau kreiptis į priklausomybių ligų psichiatrą dėl koreguojančio gydymo. Kodavimas tik "atima" galimybę vartoti alkoholį, bet nepašalina nerimo-įtampos, dėl kurio buvo vartojamas alkoholis. Be to dažnai nerimas- depresija- įtampa yra buvusio alkoholio vartojimo pasekmė ir yra reikalingas medikamentinis papildomas gydymas tam gydyti.

Nuo: Asta
2017-05-22
Sveiki,
Gydytoja cia Asta jums raso kur klausete kiek man metu ir ar nera problemu su kraujospudziu ar sirdies veikla. Man 38 metai. Problemu neturiu.
Aciu

Laba diena,

Paroxetinum ( seroxat) labiau tinkami. Anafranil yra senos kartos, turi daugiau pašalinių poveikių. Aš juos skiriu tik kraštutiniais atvejais.

Nuo: Diana
2017-05-07
Labas.Mano sunus jau penkti metai girdi balsus.gydosi uk,bet rezultatu gydymas neduoda.kelis metus leisdavo paliperidono injekcijas,taciau,veltui.sunus atsisake gydymo(bande apiprezoli,kvantepina,risperidona-netinka)galiausiai atsisake gydimo,ir man net atrode,kad jam geriau be jokiu vaistu...mat,akivaizdu,kad po tableciu jam padideja susierzinomas.uzvakar isgere tablete olanzepino,ir,kaip ir bijojau-labai susierzino,eme rekti ir t.t..Ka jus patarsite?gal yra kokios kitos grupes saunesni medikamentai?esu visiskoje nevilty.pagarbiai-Diana-

Laba diena.

Apgailestauju, Jūsų sūnus išbandė visą eilę rimtų antipsichozinių vaistų. Kažko geresnio parekomenduoti negaliu.

,

Nuo: Asta
2017-04-27
Sveiki,
Noriu paklausti ar vitamino D nemazas trukumas gali itakoti padidinta nerima, jegu neturejima?

Aciu
Nuo: Tadas
2017-04-25
Laba diena, gydytoja. Norejau jusu pasiteirauti del kai kuriu simptomų? Anksciau buvo silpna kaire ranka nuo sirdies, paviršinis kvėpavimas(atrodo kvėpuoji, taciau negali normaliai atsikvėpt), visiskas energijos nebuvimas, ilgai trunkantis nerimas. Pries pora dienu prasidejo labai didelis nervuotumas, atrodo viskas nervuoja aplink, negaliu užsiimt jokiu darbu, pradejus itemciau galvoti pradeda spaust galva, uzeina itampa ant sirdies. Gal pries pora metu turejau labai įtempta, gana ilga gyvenimo laikotarpi. Anksciau buvo daryti sirdies tyrimai-nieko neparode. Neseniai pasidariau kraujo tyrimus-viskas gerai. Pries koki menesi seimos gydytoja liepe pagerti vitamino b ir išrašė xanax. Taciau netik kad negeriau, bet tik blogiau pasidare. Ar gali tai buti psichikos sutrikimas? Galbut kazkoks nervinis "perdegimas"?Labai jums aciu uz atsakyma?

Laba diena.

Labai panašu, kad Jums reiktų psichoterapijos. Iš to ką rašote, panašu, kad Jūs vargina susikaupę sunkūs jausmai, kuriuos stengiatės užgniaužti. Tačiau dėl to atsirado psichosomatiniai pojūčiai ir didelis nervuotumas. Iš medikamentų labiau tiktų antidepresantai.

Nuo: Beata
2017-04-23
Sveiki, prieš 5 metus sirgau depresija, gėriau vaistus, lankiausi pas psichologus. Dabar jau virš 1 metų, kaip nevartoju vaistų, jaučiuosi gerai. Esu studentė, noriu siekti karjeros. Todėl mano planuose yra baigus studijas stoti į policiją..tačiau ar yra įmanoma panaikinti medicininius įrašus, ar pereiti per specialistus, kad galėčiau įstoti? Ar jau viskas, turiu "baltą bilietą" ir mano svajonės jau neįgyvendinamos..

Sveiki.

Negaliu atsakyti į Jūsų klausimą. Medicinių įrašų nepanaikinsite, bet ar jie trukdys siekti karieros- sunku atsakyti.

Nuo: Milda
2017-04-23
Sveiki, ar antidepresantus skiria nerimui, lengvai depresijai, potrauminam sindromui gydyti? Ar turėtų pakakti tik terapijos? Kodėl gydytojas iš kart skyrė mažą dozę antidepresantų, o ne terapiją?

Sveiki.

Taip, antidepresantai skiriami Jūsų išvardintiems negalavimams gydyti. Kartais pakanka terapijos, kartais - ne. Kartais nepadeda vaistai, o padeda tik terapija. Tai - individualu ir būna visaip. Kodėl gydytojas nepasiūlė psichoterapijos- nežinau. Reiktų apie tai su juo pasikalbėti. Kita vertus, jei manote, kad Jums būtų naudinga psichoterapija, tiesiog belieka susirasti psichoterapeutą.

Nuo: Rima
2017-04-22
Laba diena. Metus naudoju escalitopram orion, dabar greta pradėjau naudoti b grupės vitaminus (neurorubine), nes pradėjus dirbti fizinį darbą pradėjo naktimis ir rytais tirpti rankos, kartais net iki skaudėjimo. Ar nepakenksiu sau? Sutapimas ar ne, bet pradėjus naudoti šiuos vitaminus, praėjus aštuoniems mėn. nuo paskutinės nerimo atakos ji pasikartojo su pakilusiu kraujospūdžiu, galvos svaigimu ir alpulio jausmu, bendru viso kūno tirpiu, šaltų galūnių jausmu, oro trūkumu ir nerimu. Tiesa, ne tokia stipri, kaip kad anksčiau. Gal vertėtų pasikonsultuoti su neurologu? Pas psiciatrę lankausi. Ačiū.

Laba diena.

Konsultacija su neurologu nepakenktų norint atmesti neurologinę negalavimo priežastį. Abejoju, kad B grupės vitaminai taip pablogino Jūsų psichologinę būseną.

Nuo: Roberta
2017-04-08
Laba diena. 8m kaip turiu panikos atakas,sociofobija ir agorofobiją. Prie viso šito netinka serotoniną keliantys vaistai tad bandžiau spitominą,fluanxolį, valdomax. Kiek dar yra tinkamų prie šitų problemų neišbandytų vaistų?

Laba diena.

Tinkami yra serotoninerginiai vaistai. Visi kiti antidepresantai ar kai kurie neuroleptikai taip pat gali padėti, tačiau ar tikrai padeda sužinosite tik juos pavartojus.

Nuo: Asta
2017-05-20
Laba diena
Gydytoja labai noriu dar Jusu patarimo.
Zodziu as gyv nu ne Lietuvoje, bet buvau grizusi ir buvau pas gydytoja ir jis man israse dvejus antidepresantus bandyti vienus pirma o jei netiks kitus. Zodziu as turiu Seroxat ir Anatranil 25mg. Israse dvejus todel, kad as jau buvau dvejus bandziusi ir man labai netiko buvo labai didelis salutinis poveikis kuriu doze pradejau nuo 1/4 tab nes nedidinau iki didesniu doziu , nes negalejau pernesti. Vienus buvau gerusi 4d tai Cipralex , o kitus 11d Zoloft. Man israsyta nuo
Panikos ataku , nerimo ir galvos svaigimo. Tad noriu Jusu dar labai patarimo kuriuos pirmus pradeti bandyti.
Aciu Jums labai uz atsakyma

Sveiki,

kiek Jums metų Asta? ir ar turite problemų dėl krausjopūdžio ar širdies veiklos?

Nuo: Egle
2017-05-20
Sveiki,
Gydytoja noriu Jusu paklausti koki geriausi antidepresantai butu nuo psichogeninio galvos svaigimo. Lankiausi pas psichiatra ir jis jau siulo antidepresantus , nes nelabai kas jau padeda. Ar ilgas ju vartojimas turetu buti?
Noriu isgirsti keliu gydytoju nuomone. Nes galvos svaigimas jau labai stiprus ir kita karta tai trunka po keleta savaiciu .
Dekoju

Laba diena,

esant galvos svaigimui sunku įvardinti "geriausią" antidepresantą.visada yra svarbu ir kiti nusiskundimai, bendra ir emocinė būsena, persirgtos ir esamos ligos, kitų medikamentų vartojimas ir t.t.

Atsakymo į Jūsų klausimą be konsultacijos nėra, nes žmogus, sudėtingas sutvėrimas ir yra be galo daug faktorių, nuo kurių priklauso gera savijauta.

Dažnai, galvos svaigimo atvejais siūlomi antidepresantai, neieškant to svaigimo priežąsčių, nekreipinat dėmesio net į paprasčiausių tyrimų rezultatus. Nes tam nėra laiko arba nėra sugebėjimų.

Nuo: Raimundas
2017-05-16
Labas vakaras norėjau pasiklausti dėl tyrimų atsakymų.
Visi rodikliai kaip ir geri tik nesuprantu tų patologijų galvutės 53%, kaklelio 23%, uodegelės 9%. čia gerai ar blogai ir diagnozė parašyta: Normozoosperme.

Pas kiekvieną vyą tamyikras skaičius spermijų yra nenormaliai išsivystę ir tokiu būūti įvertinama.du sumažėja normaliai išsivysčiusių sppermijų. Pagal pso kriterijus tai yra norma, pagal patirtį - pakitusių spermijų perdaug. Svarbus ir kiti spermogramos rodikliai, nes ti jų visuma gali b

Nuo: Gabija
2017-05-16
Laba diena,
Noriu paklausti ar prasidedant Panikos atakai galima isgerti greitai Xanax ar jis sumazintu priepoli? Aciu Jums labai uz atsakyma

Laba diena,

užėjus nerimui, panikai galima vartoti papildomai raminančiu-nerimą mažinančius medikamentus.

Alprazolumum arba xanax nėra pats geriausia medikamentas dėl didelės prikalusomybės ir antrinės depresijos rizikos. Tai turėtų Jums paaiškinti gydantis ir medikamentus skiraintis gydytojas. Raminantį medikamentą geriausia atsilaužus dėti po liežuviu ir leisti ten jam ištirpti. Tada reikia labai nedidelės dozės ir suveikia greitai per 2-5 minutes.

Nuo: Asta
2017-05-15
Laba diena,
Noriu paklausti kodel kokia savaite pries menesines pradeda imti mane toks padidintas nerimas ir jau pastebejau , kad kokia puse metu taip yra artejant joms.
Aciu

Laba diena,

prieš mėnesines moters organizme padaugėja hormono progesterono, kuris padidina nervų sistemos jautrumą, dirglumą. Dėl to kai kurios motetrys jaučia nerimą, būna prastesnės nuotaikos, blogiau miega, sunkiau susikaupti.


Lankytojų klausimai publikuojami be korektūros.