Paieškų šiandien: 2690
Liste der Unternehmen

V. Čepelovo įmonė

Liepkalnio g. 18 (Rasos), 02105 Vilnius

(+370) 52620251
    www.alkoholizmui.net    E-Mail   

Routenplaner:

Adresse aussuchen:
Adresse aussuchen:

Įmonės kontaktai

Tel.
(+370) 52620251
Inhaber
Vasilij Čepelov
Firmenkode
124007520

Kommentare Rašyti atsiliepimą

Rishard
2013.12.21
Praejau kursus 2004metais,balandi bus 10 metu kai nevartuoju alkogolio,neko efektivesnio kol kas negirdejau aišku reikia ir savo noro ir pastangu. СПАСИБО БОЛЬШОЕ ВАСИЛИЮ
Gintaras
2012.12.20
Į šiuos kursus atėjau ieškoti pagalbos, nes turėjau ir Torpeda, ir ko tik neturėjau, nors man tik 35 metai. Man labai padėjo kursai. Manau Dievas man padės gyventi blaivų gyvenimą. Tai pat atsisakiau rūkyti. Vasilijaus kursai padėjo atsisakyti alkoholio ir tabako. Labai norėčiau padėkoti Vasilijui, už suteiktas žinias, už suteikta informaciją ir gerumą. Linkių ir jums sėkmės šiuose kursuose
Irina
2012.12.18
Gerbiamasis Vasilijau,
Nuoširdžiai norėčiau pasakyti, kad lenkiuosi prieš Jūsų talentą įteigti žmonėms gėrį ir tikėjimą. Visa gyvenimą buvau skeptikė, bet Jūsų žodžiai, mintys, pamokymai mane labai paveikė, apvertė aukštyn kojom mano apgailėtiną pasaulį. Už tai aš dėkinga Jums ir likimui. Aš savo ruožtu pasižadu vykdyti visus Jūsų pamokymus. Dabar mano šūkis: BLAIVYBĖ!
Ačiū Jums labai.
Mečislavas
2012.12.05
Kai pirma karta atėjau į šiuos kursus aš apskritai nieko nesupratau, galvojau, jog tai visiška nesąmonė, tačiau išklausęs keletą paskaitų pasijaučiau ėmiau keisti savo požiūrį. Kai gerdavau aš negalėjau normaliai miegoti, buvau piktas, irzlus. Dabar aš normaliai valgau, miegu, pasikeitė mano požiūris į darbą, šeimą ir beabėjo į alkoholį. Jeigu ne šie užsiėmimai bučiau visiškai žlugęs, praradęs viską. Nuoširdžiai dėkoju Vasilijui Ivanovičiui, kad padėjo man išbristi iš alkoholizmo liūno.
Aleksandras
2012.12.02
Į kursus norintiems atsikratyti alkoholizmo pagal G.A Šičko metodą mane užrašė žmona. Aš ir pats norėjau mesti gerti, bet kaip mažas kačiukas klaidžiojau nežinia kur. Jau po pirmos konsultacijos žmona pastebėjo pokyčius į gerąją pusę. Iki tol buvau girtas egoistas, manęs niekas nedomino, kiekvienas rytas prasidėdavo nuo minties kaip greičiau išgerti. Į žmonos pastabas visada atsakydavau: Tu ką juokauji? Aš ne girtas! Praradau ryšį su vaikais, o ir su kitais giminaičiais taip pat. O dabar viskas kitaip, tokių minčių kaip greičiau išgerti jau nebėra, miegu ramiai, o ir apetitas atsirado. O kaip pasikeitė artimųjų požiūris į mane! Svarbiausia tai, kad aš pats pradedu į viską žiūrėti visiškai kitaip, kelti klausimus alkoholizmo tema, daryti išvadas, stengiantis ištaisyti savo klaidas, netgi pradėjau bėgioti vakarais (jeigu yra galimybė). Jaučiuosi labiau pasitikintis savimi žymiai labiau negu tada, kai geriau. Stengiuosi apskritai negerti alkoholio ir tikiu, jog negersiu ir ateityje.
Statistik der Besuche
Duomenų atnaujinimas

Video